Loading...
Online Başvuru

Yarışma Katılım Koşulları

E-GÜVEN Ürünleri İçerisinde Film İsimleri Bulma Yarışması Katılım Şartları

 

Bu yarışma Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. 11.11.2020 - 17.011.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Yarışmaya son katılım 17.011.2020 00.00’dır.

1.Yarışmanın kazananları, eguvenkurumsal Instagram hesabında yer alan yarışma görseli altında en az 3 arkadaşını etiketleyen, eguvenkurumsal hesabını takip eden ve E-GÜVEN web sitesi olan www.e-guven.com 'da Ürünler kategorisi altında yer alan E-imza ve Lokal Web Uygulamalar alt kategorisi altında yer alan İmzala Gönder ve Letsign ürün sayfalarında gizlenmiş olan, IMDB 'nin en iyi puan almış filmleri içerisinde yer alan film isimlerini ve sayılarını doğru ve eksiksiz olarak yarışma postunun altında yorum olarak paylaşan ilk 4 kişi olarak belirlenecektir. Belirtilen şartları karşılamayan kullanıcılar yarışmaya dahil edilmeyecektir. 

2.Yarışma kazanan sıralaması doğru ve eksiksiz yanıtı verme sıralarına göre belirlenecektir. Yarışmanın 1. kazananı Netflix 100 TL değerinde hediye çeki, 2. kazananı Storytel 3 ay sınırsız üyelik hediye kartı, 3. kazananı Google Play 50 TL değerinde hediye kartı ve 4. kazananı App store 50 TL değerinde hediye kartı kazanacaktır. Hediyeler kazananların doğru yorum sırasına göre belirlenecektir.  

3.Yarışma 18 yaş üzeri tüm kullanıcıların katılımına açıktır. 18 yaş altı katılımcı ödül kazanmış olsa dahi geçerli sayılmayacaktır. 

4.Yarışma kuralları gereği aynı kişi yalnızca 1 defa hediye kazanabilir.

5.Her katılımcı yarışmaya yalnızca 1 yorum ile katılabilir.  Birden fazla yorum yapan katılımcının ilk yorumunda verdiği cevap değerlendirmeye alınacaktır.

6.Sahte ya da aktif kullanımda olmayan hesaplar tarafından gerçekleştirilen başvurular geçersiz sayılacaktır

7.Kazananlar, 19.11.2020 tarihinde Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş.'nin resmi instagram hesabı olan eguvenkurumsal hesabında hikaye bölümünde açıklanacaktır. Hediye gönderimleri 23.11.2020 tarihinde gönderim gerçekleştirilmeye başlanacaktır.

8.Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. talihlilerden hediye gönderimi amacıyla talep edilen kişisel kişisel bilgileri yalnızca hediye gönderimi amacıyla kullanacak ve farklı bir işlem gerçekleştirmeyecek, işlemeyecek ve 3. kişi ve kurumlarla paylaşmayacaktır.

9.Kazanan talihlilerin, en geç 23.11.2020 saat 18.00’a kadar eguvenkurumsal instagram hesabı DM bölümünden hediye ulaşımı için gerekli olan iletişim bilgilerini paylaşmaları gerekmektedir. Bilgilerin geçersiz olması veya bu bilgiler ile talihlilere ulaşılamaması durumunda, bu konuda ödülleri hakkı iptal edilir. Pandemi süreci sebebi ile Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş.  fiziki nitelikte olmayan (kod, şifre vb.)  her türlü hediyeyi mail üzerinden kazananlara gönderecektir. Kazanan talihlilerin mail adreslerini yanlış veya eksik aktarmaları sonucu oluşabilecek olumsuzluklar ve hediyelerin kazanan kişiye ulaşmaması, farklı kullanıcılara ulaşması durumlarından Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. sorumlu tutulamaz.

10.Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

11.Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

12.İletişim bilgilerini paylaşma sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. sorumlu tutulamaz.

13.Bu yarışmaya Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. çalışanları, Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. çalışanlarının aile bireyleri ve yakınları, E-GÜVEN iş ortağı ve çözüm ortakları, E-GÜVEN iş ve çözüm ortaklarının yakınları katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

14.Talihliler ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz.

15.Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. hediye sayısını ve türünü değiştirme hakkını saklı tutar.

16.Aynı yıl içerisinde gerçekleştirilen yarışmalarda bir katılımcı yalnızca bir yarışmadan ödül kazanabilir. Yıl içerisinde katıldığı birden fazla yarışmada doğru yanıtı vermiş olsa dahi kazanan olarak belirlenemez ve hariç tutulur.

 

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Devam Et

Elektronik İmza Test Uygulamasını İndir!

Elektronik imza ve sistem yazılımınızı test
etmek için uygulamayı hemen indirin.

Hemen İndirin }

Windows 7 ve üzeri işletim sistemi,
.NET Framework 4.0 ve üstü sürümü gerekmektedir.

Aydınlatma Metni
ELEKTRONİK BİLGİ GÜVENLİĞİ A.Ş.
KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

İşbu Aydınlatma Metni, Elektronik Bilgi Güvenliği Anonim Şirketi (“"Şirket”) tarafından Şirket’in müşterilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında kişisel verilerinin Şirket tarafından işlenmesine ilişkin olarak aydınlatılması amacıyla hazırlanmıştır.

Kişisel verilerinizin işbu Aydınlatma Metni kapsamında işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere [www.e-guven.com] adresinde yer alan Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

a) Kişisel Verilerin Elde Edilme Yöntemleri ve Hukuki Sebepleri

Kişisel verileriniz, elektronik veya fiziki ortamda toplanmaktadır. İşbu Aydınlatma Metni’nde belirtilen hukuki sebeplerle toplanan kişisel verileriniz Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde işlenebilmekte ve paylaşılabilmektedir.

b) Kişisel Verilerin İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz, Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası, Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Şirket'in ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası ve Şirket'in ve Şirket'le iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini amaçlarıyla işlenmektedir.

c) Kişisel Verilerin Paylaşılabileceği Taraflar ve Paylaşım Amaçları

Kişisel verileriniz, Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde, Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin ilgili kişilerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek ilgili kişilere önerilmesi ve tanıtılması için gerekli olan aktivitelerin planlanması ve icrası, Şirket tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden ilgili kişileri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimleri tarafından yapılması ve ilgili iş süreçlerinin yürütülmesi, Şirket tarafından yürütülen ticari faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için ilgili iş birimleri tarafından gerekli çalışmaların yapılması ve buna bağlı iş süreçlerinin yürütülmesi, Şirket'in ticari ve/veya iş stratejilerinin planlanması ve icrası ve Şirket'in ve Şirket'le iş ilişkisi içerisinde olan ilgili kişilerin hukuki, teknik ve ticari-iş güvenliğinin temini amaçları dahilinde Şirket’in iş ortakları ve tedarikçileri ile hukuken yetkili kurum ve kuruluşlar ile hukuken yetkili özel hukuk tüzel kişileriyle paylaşılabilecektir.

d) Veri Sahiplerinin Hakları ve Bu Hakların Kullanılması

Kişisel veri sahipleri olarak aşağıda belirtilen haklarınıza ilişkin taleplerinizi [www.e-guven.om] adresinde yer alan Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası’nda belirtilen yöntemlerle Şirket’e iletmeniz durumunda talepleriniz Şirketimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede ve her halde 30 (otuz) gün içerisinde değerlendirilerek sonuçlandırılacaktır.

Kanun’un 11. maddesi uyarınca kişisel veri sahibi olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz:

  • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
  • Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • Kanun ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerinizin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
  • İşlenen verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
  • Kişisel verilerinizin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme.